Toikako – toiduainetetööstuse partner

Toikako Kaubandus OÜ asutati 1992. aastal ning hetkel on firma üks Eesti juhtivaimaid toiduainetööstusi toorainega varustav ettevõte. Nende aastate jooksul on välja kujunenud hea koostöö paljude Eesti liha-, kala-, pagari-, kondiitri-, joogi- ja piimatööstustega.
Ettevõtte tootevalikust leiab üle 2000 erineva toote nagu lisaained, valmissegud leiva-saiatoodetele, vahukreemid ja köögikreemid, erinevad šokolaadid ja kakaotooted, suhkrukaunistused, maitseained ja –segud jne. Pakume kõike, mida vajatakse toiduainetetööstuses ning suurköökides. Lisaks toorainele võimaldame klientidele asjatundlikku konsultatsiooni, erinevaid tootealaseid väljaõppeid ja koolitusi ning korraldame seminare. Meie pakutavad tooted on konkurentsivõimelised nii hinnalt kui ka kvaliteedilt ning pärinevad tuntud toorainetootjatelt üle maailma.
Ettevõtte kontor, ladu, külmladu ja tootmine asuvad Tallinnas. Kõik tooted on ladustatud vastavalt Euroopa Liidu normidele ning ettevõtte eesmärgiks on pakkuda hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning stabiilse tarnega tooteid.
Uute toodete ja tehnoloogiate osas teeme pidevat koostööd meie partneritega ning õhutame ka kliente leidlikkusele ja loovusele. Kasutades pikaajalisi kogemusi ning tegutsedes koos oma ala spetsialistidega anname me oma panuse, et tagada klientide rahulolu.

29,926 Comments


  1. Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /data01/virt2081/domeenid/www.toikako.ee/htdocs/wp-includes/formatting.php on line 2086